Skip to content

Co-packing i Packaging

Nowe usługi w ofercie EMERSON!
Co-packing i Packaging

Do naszej oferty wprowadziliśmy usługi co-packingu i packagingu — kompletację, etykietowanie, klejenie, pakowanie i przepakowywanie do kartonów, uzupełnianie stoisk, ekspozytorów, stoisk wystawienniczych i ich wysyłkę do dyspozycji, magazynowanie i wiele innych.

Jesteśmy elastyczni i posiadamy doświadczony zespół, a dzięki dogodnej lokalizacji możemy sprawnie świadczyć usługi w każdym regionie kraju. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy profesjonalną przestrzeń 4000 m2 przeznaczoną pod magazynowanie, co daje 4600 miejsc paletowych dedykowanych wyłącznie pod usługi co-packingu. Ponadto zajmujemy się produkcją opakowań. Nasi pracownicy doradzają Klientom w zakresie optymalizacji kosztów produkcji, zapewniając pomoc w doborze surowców, formatów i technologii druku. Oprócz opakowań wyprodukowanych przez nas lub dostarczanych przez Klienta, oferujemy pakowanie różnych produktów i ich wysyłkę do wybranych miejsc. Dzięki temu jako jedni z nielicznych na polskim rynku zajmujemy się kompleksową obsługą całego procesu co-packingu — począwszy od projektu opakowania, poprzez produkcję, magazynowanie, po wysyłkę.

Aktualne oferty pracy na Jooble.

 

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Emerson z Diamentem Forbesa

Z ogromną dumą informujemy, że Emerson Polska został laureatem prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes. Otrzymaliśmy tytuł „Diamenty Forbesa 2024” w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln pln w województwie
CZYTAJ WIĘCEJ

Emerson na Lyreco Supplier Day 2024

175 dostawców i aż 91 stoisk! Wśród nich Emerson Polska. 24 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Lyreco Supplier Day 2024.
CZYTAJ WIĘCEJ

Emerson na targach w Chinach i Hong Kongu

Przełom kwietnia i maja to dla nas okres podróżowania po targach w Chinach i Hong Kongu w poszukiwaniu nowych produktów – inspiracji dla nas i naszych Klientów.
CZYTAJ WIĘCEJ