Skip to content

Co-packing i Packaging

Nowe usługi w ofercie EMERSON!
Co-packing i Packaging

Do naszej oferty wprowadziliśmy usługi co-packingu i packagingu — kompletację, etykietowanie, klejenie, pakowanie i przepakowywanie do kartonów, uzupełnianie stoisk, ekspozytorów, stoisk wystawienniczych i ich wysyłkę do dyspozycji, magazynowanie i wiele innych.

Jesteśmy elastyczni i posiadamy doświadczony zespół, a dzięki dogodnej lokalizacji możemy sprawnie świadczyć usługi w każdym regionie kraju. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy profesjonalną przestrzeń 4000 m2 przeznaczoną pod magazynowanie, co daje 4600 miejsc paletowych dedykowanych wyłącznie pod usługi co-packingu. Ponadto zajmujemy się produkcją opakowań. Nasi pracownicy doradzają Klientom w zakresie optymalizacji kosztów produkcji, zapewniając pomoc w doborze surowców, formatów i technologii druku. Oprócz opakowań wyprodukowanych przez nas lub dostarczanych przez Klienta, oferujemy pakowanie różnych produktów i ich wysyłkę do wybranych miejsc. Dzięki temu jako jedni z nielicznych na polskim rynku zajmujemy się kompleksową obsługą całego procesu co-packingu — począwszy od projektu opakowania, poprzez produkcję, magazynowanie, po wysyłkę.

Aktualne oferty pracy na Jooble.

 

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn
Tablica fundraisingowa

Tablica do zbiórek – innowacyjna skarbonka dla organizacji non-profit

Odkryjcie innowacyjne podejście do zbiórek publicznych, które łączy prostotę tradycyjnej skarbonki z nowoczesnym designem i personalizacją. Nasza tablica do zbiórek to więcej niż tylko narzędzie do gromadzenia środków.
CZYTAJ WIĘCEJ

Filia Emerson w stolicy Niemiec

Emerson z dumą ogłasza otwarcie nowej filii w Berlinie – Emerson Germany GmbH! To przypieczętowanie naszej obecności na rynku niemieckim.
CZYTAJ WIĘCEJ

Przełom w e-commerce! Infinity Packs – przyszłość zrównoważonych opakowań

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na ekologiczne rozwiązania oraz w zgodzie
CZYTAJ WIĘCEJ