Skip to content

Ekspozytor grawitacyjny dla Vileda

Ekspozytor grawitacyjny, podajnik, dyspenser grawitacyjny. Różnie można nazwać ten rodzaj materiału POS...
Ekspozytor grawitacyjny, podajnik, dyspenser grawitacyjny. Różnie można nazwać ten rodzaj materiału POS, ale bez względu na nazwę zdecydowanie zapracowuje na siebie. Niewielkie gabaryty, możliwość przyczepienia do większości regałów – 2 trytytki, możliwość ponownego załadowania produktów, to cechy, które mają wpływ na jego wysoką ocenę i skuteczność. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie:

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Nowy katalog kalendarzy reklamowych 2027 do pobrania

Katalog kalendarzy reklamowych 2027 jest już dostępny. Poznaj najnowsze kalendarze książkowe, biurkowe i ścienne oraz pobierz pełną ofertę.
CZYTAJ WIĘCEJ

Uzyskaliśmy certyfikat ISO 45001

Emerson Polska uzyskał certyfikat ISO 45001, potwierdzający wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie wyrzucić paragon? Sprawdź, zanim trafi do kosza

Gdzie wyrzucić paragon? To jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczących segregacji odpadów. Sprawdź, dlaczego paragony nie powinny trafiać do papieru i jak prawidłowo je utylizować.
CZYTAJ WIĘCEJ