Skip to content

Emerson dołączył do pomocy Petrinji

Emerson dołączył do pomocy nawiedzonej trzęsieniem ziemi Petrinji.
Emerson dołączył do pomocy Petrinji

Nie mogliśmy przejść obojętnie wobec tragedii, jaka spotkała mieszkańców chorwackiej Petrinji.

Dołożyliśmy więc i swoją cegiełkę, a właściwie paletę — po brzegi wypełnioną materiałami biurowymi. Przesyłka z pomocą została przygotowana zgodnie z zapotrzebowaniem Ambasady Republiki Chorwacji i jest już w drodze na miejsce. Akcję pomocy dla miasta partnerskiego Piotrkowa Trybunalskiego zorganizowało Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „Harc”, z którym współpracujemy od lat. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy uczestniczyć w organizowanej przez Państwa akcji charytatywnej.

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Emerson z Diamentem Forbesa

Z ogromną dumą informujemy, że Emerson Polska został laureatem prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes. Otrzymaliśmy tytuł „Diamenty Forbesa 2024” w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln pln w województwie
CZYTAJ WIĘCEJ

Emerson na Lyreco Supplier Day 2024

175 dostawców i aż 91 stoisk! Wśród nich Emerson Polska. 24 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Lyreco Supplier Day 2024.
CZYTAJ WIĘCEJ

Emerson na targach w Chinach i Hong Kongu

Przełom kwietnia i maja to dla nas okres podróżowania po targach w Chinach i Hong Kongu w poszukiwaniu nowych produktów – inspiracji dla nas i naszych Klientów.
CZYTAJ WIĘCEJ