Skip to content

Emerson na Lyreco Supplier Day 2024

175 dostawców i aż 91 stoisk! Wśród nich Emerson Polska. 24 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Lyreco Supplier Day 2024.

To był dla nas bardzo intensywny dzień pełen spotkań, prelekcji, wykładów, rozmów i – co najważniejsze – wymiany doświadczeń.

Emerson Polska został nagrodzony tytułem Najlepszego Wystawcy, co jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju naszych produktów i usług.

Z dumą przyjęliśmy również podziękowanie za nasze wsparcie programu Lyreco for Education w ramach akcji Świąteczna Kartka LFE, która w 2023 roku wspierała edukację dzieci w Etiopii.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia oraz gratulujemy nagrodzonym firmom! Do zobaczenia za rok!

Ciekawostka

Dużym zainteresowaniem cieszył się ustawiony na naszym stoisku rower, na którym można było „wykręcić” sobie koktajl. Wystarczyło wybrać smak koktajlu i trochę popedałować, aby w nagrodę za zdrowy wysiłek otrzymać pyszny poczęstunek.

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Emerson z Diamentem Forbesa

Z ogromną dumą informujemy, że Emerson Polska został laureatem prestiżowego rankingu miesięcznika
CZYTAJ WIĘCEJ

Emerson na targach w Chinach i Hong Kongu

Przełom kwietnia i maja to dla nas okres podróżowania po targach w Chinach i Hong Kongu w poszukiwaniu nowych produktów – inspiracji dla nas i naszych Klientów.
CZYTAJ WIĘCEJ
Tablica fundraisingowa

Tablica do zbiórek – innowacyjna skarbonka dla organizacji non-profit

Odkryjcie innowacyjne podejście do zbiórek publicznych, które łączy prostotę tradycyjnej skarbonki z nowoczesnym designem i personalizacją. Nasza tablica do zbiórek to więcej niż tylko narzędzie do gromadzenia środków.
CZYTAJ WIĘCEJ