Skip to content

Firma Roku 2020

Emerson Polska po raz kolejny laureatem ogólnopolskiego programu Firma Roku 2020!

Dnia 14 października 2020 r. w Centrum Prasowym PAP odbył się Finał Ogólnopolskiego Programu Firma Roku 2020, którego organizatorem jest Certyfikacja Krajowa. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zostaliśmy nominowani i nagrodzeni tytułem Firma Roku.

Tytuł Firma Roku 2020 to dla nas ponowne potwierdzenie, że podążamy właściwą drogą w prowadzeniu biznesu. Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej klasy artykuły do biur, a także pomagamy firmom doskonalić komunikację wizualną, tworząc dopasowane do oczekiwań Klienta i unikatowe materiały drukowane. Nieustanny rozwój portfolio, zwiększanie obecności na kolejnych rynkach światowych, a także uznanie ze strony licznych stałych Klientów uczyniły z Emerson Polska wiarygodnego i preferowanego partnera biznesowego. Obecnie jesteśmy zarówno jedną z największych drukarni rolowych w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również jednym z największych dostawców w branży biuroserwisowej w Polsce.

„To potwierdzenie, że serce i pasja, które na co dzień wkładamy w wykonywaną pracę, a także kreatywność i ambicja podczas tworzenia innowacyjnych, a zarazem przyjaznych Klientom rozwiązań, są szeroko cenione i wyróżniane. Fundamentem naszego powodzenia jest kompetentny zespół — dlatego przy tej okazji pragnę podziękować wszystkim pracownikom za ich wkład w rozwój biznesu. To dzięki naszej wspólnej pracy Emerson Polska jest dziś liderem w produkcji materiałów drukowanych oraz artykułów do biur” — mówi prezes zarządu Maciej Frukacz.

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Czas na jednowarstwową rewolucję. Przełamujemy mit wielowarstwowych ręczników papierowych.

W świecie, gdzie zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszy, pojawia się nowy
CZYTAJ WIĘCEJ

Błędy w treściach etykiet – koszmar wielu producentów

Konsekwencje błędów na etykietach produktowych potrafią być bardzo bolesne dla producentów. Warto
CZYTAJ WIĘCEJ

Według Pantone.com kolor Red Orange był bardzo modny tej jesieni

Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy zatem zestaw opakowań i etykiet dla nowo powstałej marki
CZYTAJ WIĘCEJ