Skip to content

Firma Roku 2020

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Emerson Polska po raz kolejny laureatem ogólnopolskiego programu Firma Roku 2020!

Dnia 14 października 2020 r. w Centrum Prasowym PAP odbył się Finał Ogólnopolskiego Programu Firma Roku 2020, którego organizatorem jest Certyfikacja Krajowa. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zostaliśmy nominowani i nagrodzeni tytułem Firma Roku.

Tytuł Firma Roku 2020 to dla nas ponowne potwierdzenie, że podążamy właściwą drogą w prowadzeniu biznesu. Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej klasy artykuły do biur, a także pomagamy firmom doskonalić komunikację wizualną, tworząc dopasowane do oczekiwań Klienta i unikatowe materiały drukowane. Nieustanny rozwój portfolio, zwiększanie obecności na kolejnych rynkach światowych, a także uznanie ze strony licznych stałych Klientów uczyniły z Emerson Polska wiarygodnego i preferowanego partnera biznesowego. Obecnie jesteśmy zarówno jedną z największych drukarni rolowych w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również jednym z największych dostawców w branży biuroserwisowej w Polsce.

„To potwierdzenie, że serce i pasja, które na co dzień wkładamy w wykonywaną pracę, a także kreatywność i ambicja podczas tworzenia innowacyjnych, a zarazem przyjaznych Klientom rozwiązań, są szeroko cenione i wyróżniane. Fundamentem naszego powodzenia jest kompetentny zespół — dlatego przy tej okazji pragnę podziękować wszystkim pracownikom za ich wkład w rozwój biznesu. To dzięki naszej wspólnej pracy Emerson Polska jest dziś liderem w produkcji materiałów drukowanych oraz artykułów do biur” — mówi prezes zarządu Maciej Frukacz.

Udostępnij wpis

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Wstrzymujemy transakcje z Rosją

Sytuacja, z jaką mierzymy się od kilku dni, zmusiła nas do podjęcia radykalnych i trudnych decyzji biznesowych.
CZYTAJ WIĘCEJ

Eko kalendarz adwentowy

Kalendarze adwentowe stają się coraz bardziej popularne w działaniach marketingowych wielu firm.
CZYTAJ WIĘCEJ

Ekspozytor grawitacyjny dla Vileda

Ekspozytor grawitacyjny, podajnik, dyspenser grawitacyjny. Różnie można nazwać ten rodzaj materiału POS...
CZYTAJ WIĘCEJ