Skip to content

Firma Roku 2020

Emerson Polska po raz kolejny laureatem ogólnopolskiego programu Firma Roku 2020!
Firma Roku 2020

Dnia 14 października 2020 r. w Centrum Prasowym PAP odbył się Finał Ogólnopolskiego Programu Firma Roku 2020, którego organizatorem jest Certyfikacja Krajowa. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny zostaliśmy nominowani i nagrodzeni tytułem Firma Roku.

Firma Roku 2020 - Bez kategorii - Emerson

Tytuł Firma Roku 2020 to dla nas ponowne potwierdzenie, że podążamy właściwą drogą w prowadzeniu biznesu. Od ponad 25 lat zapewniamy wysokiej klasy artykuły do biur, a także pomagamy firmom doskonalić komunikację wizualną, tworząc dopasowane do oczekiwań Klienta i unikatowe materiały drukowane. Nieustanny rozwój portfolio, zwiększanie obecności na kolejnych rynkach światowych, a także uznanie ze strony licznych stałych Klientów uczyniły z Emerson Polska wiarygodnego i preferowanego partnera biznesowego. Obecnie jesteśmy zarówno jedną z największych drukarni rolowych w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również jednym z największych dostawców w branży biuroserwisowej w Polsce.

„To potwierdzenie, że serce i pasja, które na co dzień wkładamy w wykonywaną pracę, a także kreatywność i ambicja podczas tworzenia innowacyjnych, a zarazem przyjaznych Klientom rozwiązań, są szeroko cenione i wyróżniane. Fundamentem naszego powodzenia jest kompetentny zespół — dlatego przy tej okazji pragnę podziękować wszystkim pracownikom za ich wkład w rozwój biznesu. To dzięki naszej wspólnej pracy Emerson Polska jest dziś liderem w produkcji materiałów drukowanych oraz artykułów do biur” — mówi prezes zarządu Maciej Frukacz.

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Emerson na targach w Chinach i Hong Kongu

Przełom kwietnia i maja to dla nas okres podróżowania po targach w Chinach i Hong Kongu w poszukiwaniu nowych produktów – inspiracji dla nas i naszych Klientów.
CZYTAJ WIĘCEJ
Tablica fundraisingowa

Tablica do zbiórek – innowacyjna skarbonka dla organizacji non-profit

Odkryjcie innowacyjne podejście do zbiórek publicznych, które łączy prostotę tradycyjnej skarbonki z nowoczesnym designem i personalizacją. Nasza tablica do zbiórek to więcej niż tylko narzędzie do gromadzenia środków.
CZYTAJ WIĘCEJ

Filia Emerson w stolicy Niemiec

Emerson z dumą ogłasza otwarcie nowej filii w Berlinie – Emerson Germany GmbH! To przypieczętowanie naszej obecności na rynku niemieckim.
CZYTAJ WIĘCEJ