Skip to content

Emerson z Diamentem Forbesa

Z ogromną dumą informujemy, że Emerson Polska został laureatem prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes. Otrzymaliśmy tytuł „Diamenty Forbesa 2024” w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln pln w województwie łódzkim.

Diamenty Forbesa wręczono już po raz szesnasty. To jeden z najbardziej prestiżowych rankingów w Polsce, przygotowywany przez firmę Dun & Bradstreet Poland. Tytuł otrzymują najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w naszym kraju.

Nagrodzone przedsiębiorstwa są klasyfikowane w trzech kategoriach według przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym. To dla nas zaszczyt, że możemy znaleźć się w tak prestiżowym gronie laureatów!

To znakomite wyróżnienie jest efektem ciężkiej pracy całego zespołu Emerson Polska. Dziękujemy więc naszym pracownikom, którzy każdego dnia pracują na sukces naszej firmy.

Przede wszystkim pragniemy jednak serdecznie podziękować naszym Klientom, którzy niezmiennie obdarzają nas swoim zaufaniem, kupując nasze produkty i korzystając z naszych usług. To dzięki Wam możemy się wciąż rozwijać i stawiać przed sobą kolejne ambitne cele biznesowe.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Emerson na Lyreco Supplier Day 2024

175 dostawców i aż 91 stoisk! Wśród nich Emerson Polska. 24 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Lyreco Supplier Day 2024.
CZYTAJ WIĘCEJ

Emerson na targach w Chinach i Hong Kongu

Przełom kwietnia i maja to dla nas okres podróżowania po targach w Chinach i Hong Kongu w poszukiwaniu nowych produktów – inspiracji dla nas i naszych Klientów.
CZYTAJ WIĘCEJ
Tablica fundraisingowa

Tablica do zbiórek – innowacyjna skarbonka dla organizacji non-profit

Odkryjcie innowacyjne podejście do zbiórek publicznych, które łączy prostotę tradycyjnej skarbonki z nowoczesnym designem i personalizacją. Nasza tablica do zbiórek to więcej niż tylko narzędzie do gromadzenia środków.
CZYTAJ WIĘCEJ