Skip to content
Emerson Offline 360

Wspólnie budujemy wyjątkową firmę i wyjątkowe produkty

Od 30 lat Emerson jest liderem w dziedzinie innowacyjnych
produktów i usług dla biznesu.

Przewiń w dół
EMERSON OFFLINE 360

Oferty pracy emerson

Nie znalazłeś interesującej dla Ciebie pracy, a myślisz że masz kwalifikacje do pracy u nas?

Wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja@emerson.pl ze wskazaniem obszarów, które chciałbyś wesprzeć.

FIRMA EMERSON

Misja, wizja
i strategia

Funkcjonujemy na rynku od 1992 r. Dzięki dynamicznemu rozwojowi od lat jesteśmy jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

Nieustannie inwestujemy w innowacyjne technologie oraz wielofunkcyjny park maszynowy. Dzięki temu stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas produktów i usług.

Działalność naszej firmy w Polsce to nie tylko produkcja i sprzedaż wysokiej jakości produktów, lecz również ukierunkowanie na potrzeby Klienta. Naszą współpracę opieramy na szybkości działania oraz zaufaniu i wzajemnym poszanowaniu. AKTUALNIE ZATRUDNIAMY PONAD 200 PRACOWNIKÓW, STALE SIĘ ROZWIJAMY I TWORZYMY NOWE MIEJSCA PRACY.

Nasza misja i wizja

Nasza Misja i Wizja to stworzenie pełnej obsługi w zakresie dostarczenia materiałów poligraficznych, marketingowych i operacyjnych oraz kompleksowych usług co-packingu i wsparcia sprzedaży dla firm z Polski i innych krajów Europy.

EMERSON 360

Przetwarzamy rocznie

0
tys. ton papieru
0
mln arkuszy etykiet A4
0
mln arkuszy A4
0
mln zdrapek
EMERSON 360

Warunki zatrudnienia

Stabilne warunki zatrudnienia

Nasz zespół to nasz kapitał – dbamy o dobre i długotrwałe relacje. Zatrudniamy w oparciu o długoterminowe umowy o pracę lub współpracę, na jasnych i stabilnych warunkach, zgodnych z przepisami prawa pracy. Ponadto spełniamy wymagania kodeksu etycznego ETI Base Code, co potwierdza rozszerzony audyt SMETA 4 PILLAR przeprowadzony przez akredytowaną jednostkę certyfikującą DNV.

Atrakcyjne
wynagrodzenie

Gwarantujemy naszym pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię dodatkową opartą na systemie motywacyjnym lub prowizyjnym. System wynagrodzeń w naszej firmie jest zgodny z przepisami kodeksu pracy i kodeksu ETI Base Code, co gwarantuje naszym pracownikom równe traktowanie, klarowny system naliczania płac, terminowe wypłaty wynagrodzeń.

Ubezpieczenie
grupowe

Zapewniamy naszym pracownikom bardzo atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie, z którego mogą również odpłatnie skorzystać członkowie ich rodzin. Zakres ochrony ubezpieczenia grupowego obejmuje nie tylko wypadek śmierci, ale również poważne choroby, pobyt w szpitalu, operacje, inwalidztwo, uszczerbek na zdrowiu czy też inne zdarzenia i okoliczności.

Prywatna opieka
medyczna

Dbamy o zdrowie, dlatego wszyscy nasi pracownicy są objęci dodatkowym ubezpieczeniem medycznym. Dzięki pakietom Lux Med mamy dostęp do szerokiej bazy placówek i najwyższej jakości prywatnej opieki medycznej.

Pakiet
socjalny

Naszym pracownikom zapewniamy: systematyczne szkolenia podwyższające ich wiedzę i kompetencje, świąteczne bony podarunkowe, okolicznościowe prezenty dla dzieci, spotkania i wyjazdy integracyjne, możliwość samorozwoju dzięki konkursom organizowanym w ramach procesu ciągłego doskonalenia i usprawniania procesów Kaizen.

Karta
multisport

Promujemy ruch i aktywny tryb życia. W ramach pakietu socjalnego pracownicy i członkowie ich rodzin otrzymują atrakcyjne zniżki na karty MultiSport uprawniające do korzystania z obiektów sportowych, klubów fitness, siłowni czy pływalni.

EMERSON OFFLINE 360

SPRAWDŹ
CO MÓWIĄ O NAS