Skip to content

Kubki wielorazowe – praktyczne podejście do ekologii

Każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska poprzez prosty krok, jakim jest rezygnacja z jednorazowych kubków.
Kubki wielorazowe - praktyczne podejście do ekologii

W Polsce godnym rozpowszechniania jest ogólnopolski system kaucyjny “Take!Cup”, do którego mogą przystąpić kawiarnie, cukiernie i inne lokale gastronomiczne. W takich lokalach kubki wielokrotnego użytku wydawane są za kaucją 5 zł. Wypożyczony kubek Klienci mogą oddawać w dowolnym lokalu korzystającym z Take!Cup, zmniejszając w ten sposób ilość jednorazowych śmieci.

Kubki wielorazowe - praktyczne podejście do ekologii - Emerson
Źródło: https://www.takecup.pl/

Globalne marki jak Starbucks z programem „Bring Your Own Cup” czy Ikea, która zastąpiła jednorazowe kubki wielorazowymi w swoich sklepach, również idą w tym kierunku. Costa Coffee oferuje zniżki za używanie kubków wielorazowych, a McDonald’s również testuje system kaucyjny.

Rynek kubków wielorazowych rośnie, odpowiadając na popularność proekologicznych trendów. Zalety kubków wielorazowych to przede wszystkim ochrona środowiska, oszczędności finansowe oraz trwałość. Wady, jak wyższy koszt początkowy czy konieczność mycia kubków, nie powinny przesłaniać korzyści.

Stawiając na kubki wielorazowe, Emerson przyczynia się do promowania zrównoważonego stylu życia i budowania lepszej przyszłości dla naszej planety. Nasza oferta obejmuje sprzedaż kubków z indywidualnym nadrukiem, obsługę serwisową podczas eventu lub mycie kubków po evencie w siedzibie firmy Emerson oraz magazynowanie kubków. Kubki wielorazowe - praktyczne podejście do ekologii - Emerson

W ofercie mamy również wynajem kubków. Zapewniamy dedykowany sprzęt serwisowy i wykwalifikowany zespół pracowników, który zadba o skuteczne, wydajne mycie i osuszanie.  Kubki już po czterech minutach są w stanie wrócić do ponownego obiegu.

Zalety kubków wielorazowych:

  • budują wśród konsumentów świadomość proekologiczną i dobre nawyki,
  • promują opakowania wielorazowe, w kontrze do plastikowych opakowań jednorazowych,
  • zmniejszają ilość generowanych odpadów,
  • są bezpieczne i wytrzymałe,
  • budują nową ekologiczną jakość,
  • mogą mieć wartość kolekcjonerską.

Sprawdź naszą ofertę na kubki wielorazowe — >https://emerson.pl/katalog/kubki-wielorazowe/

 

Kubki wielorazowe - praktyczne podejście do ekologii - Emerson Kubki wielorazowe - praktyczne podejście do ekologii - Emerson

 

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Emerson z Diamentem Forbesa

Z ogromną dumą informujemy, że Emerson Polska został laureatem prestiżowego rankingu miesięcznika
CZYTAJ WIĘCEJ

Emerson na Lyreco Supplier Day 2024

175 dostawców i aż 91 stoisk! Wśród nich Emerson Polska. 24 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Lyreco Supplier Day 2024.
CZYTAJ WIĘCEJ

Emerson na targach w Chinach i Hong Kongu

Przełom kwietnia i maja to dla nas okres podróżowania po targach w Chinach i Hong Kongu w poszukiwaniu nowych produktów – inspiracji dla nas i naszych Klientów.
CZYTAJ WIĘCEJ