Skip to content

Filia Emerson w stolicy Niemiec

Emerson z dumą ogłasza otwarcie nowej filii w Berlinie – Emerson Germany GmbH! To przypieczętowanie naszej obecności na rynku niemieckim.

Emerson z dumą ogłasza otwarcie nowej filii w Berlinie Emerson Germany GmbH! To przypieczętowanie naszej obecności na rynku niemieckim. Biuro zlokalizowane w stolicy Niemiec umożliwia naszym niemieckim Klientom łatwiejszy i bezpośredni dostęp do produktów i usług oferowanych przez Emerson.

Zwiększyliśmy również naszą obecność na najważniejszych wydarzeniach branżowych odbywających się na terenie Niemiec. Będziemy aktywnie w nich uczestniczyć, aby pozostać w bliskim kontakcie z trendami i potrzebami rynku oraz lepiej zrozumieć oczekiwania naszych Klientów.

Otwarcie naszej filii w Berlinie to kolejny krok w naszej misji dostarczania innowacyjnych rozwiązań i najlepszej obsługi dla naszych europejskich Klientów. Cieszymy się, że możemy jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych Partnerów i Klientów z terenu Niemiec, zapewniając im niezmiennie wysoką jakość i profesjonalizm.

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn
Tablica fundraisingowa

Tablica do zbiórek – innowacyjna skarbonka dla organizacji non-profit

Odkryjcie innowacyjne podejście do zbiórek publicznych, które łączy prostotę tradycyjnej skarbonki z nowoczesnym designem i personalizacją. Nasza tablica do zbiórek to więcej niż tylko narzędzie do gromadzenia środków.
CZYTAJ WIĘCEJ

Przełom w e-commerce! Infinity Packs – przyszłość zrównoważonych opakowań

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na ekologiczne rozwiązania oraz w zgodzie
CZYTAJ WIĘCEJ
Kubki wielorazowe - praktyczne podejście do ekologii

Kubki wielorazowe – praktyczne podejście do ekologii

Każdy z nas może przyczynić się do ochrony środowiska poprzez prosty krok, jakim jest rezygnacja z jednorazowych kubków.
CZYTAJ WIĘCEJ