Skip to content
Emerson Offline 360

Packaging

Ponad 20 lat doświadczenia pozwala nam zrealizować praktycznie każde zlecenie, które dotyczy konfekcji produktów spożywczych, przedpakowanych lub niespożywczych.

Przewiń w dół
EMERSON OFFLINE 360

Packaging

Dział, który zajmuje się kompleksową obsługą co-packingową firm, z rynku retail i e-commerce, jest zlokalizowany w Sosnowcu (województwo śląskie). Ponad 20 lat doświadczenia w pracach ręcznych, w tym fulfillment, pozwala nam zrealizować praktycznie każde zlecenie, które dotyczy konfekcji produktów spożywczych (przedpakowanych) lub niespożywczych.

Nie obsługujemy konfekcji sypkiej i płynnej.

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i produkcji opakowań ekspozycyjnych i wysyłkowych, przygotowywaniu do dystrybucji i wysyłce produktów, w tym wrażliwych typu szkło. Do dyspozycji naszych Klientów jest prawie 3800 m2 magazynu wysokiego składowania do krótko- i długoterminowego przechowywania towaru. Nasz wykwalifikowany personel obsłuży zarówno proste, jak i złożone procesy konfekcji manualnej.

W zakres usług wchodzą

01


Magazynowanie

Każdy większy producent lub sklep internetowy wymaga profesjonalnej obsługi magazynowej. Część firm decyduje się na obsługę własną, część – na zewnętrzną, a jeszcze inni – na hybrydową. Każdy model ma swoje wady i zalety, dlatego wnikliwie należy zrewidować własne potrzeby i dokonać właściwego wyboru.

My oferujemy doradztwo i usługi magazynowania krótko- i długoterminowego wraz ze wszystkimi powiązanymi usługami.

Lokalizacja naszych magazynów w Sosnowcu i w Piotrkowie Trybunalskim, przy głównych trasach wylotowych i w każdą stronę Europy, oraz duża elastyczność i tempo działania sprawiają, że często bierzemy udział w dużych projektach i chętnie dzielimy się tym doświadczeniem z naszymi Klientami.  

02


Co-packing i fulfillment

Każdy sklep internetowy, aby zaistnieć na rynku, musi szybko i bezbłędnie dostarczać do swoich klientów zamówione produkty.

W momencie, kiedy paczek jest kilka, kilkanaście dziennie, zazwyczaj nie sprawia to nikomu większej trudności.

Problem pojawia się wówczas, kiedy do przygotowania mamy kilkaset, kilka tysięcy dziennie. Wówczas sklep internetowy musi podjąć bardzo trudną decyzję.

Czy obsługiwać zamówienia we własnym zakresie (rozbudowywać zaplecze magazynowe, zatrudniać kolejne osoby do pakowania)? Czy zlecić cały proces na zewnątrz?

W jednym i drugim przypadku chętnie pomożemy.

03

Produkcja materiałów logistycznych i promocyjnych

Świadcząc nasze usługi, bazujemy na materiałach, które są niezbędne do zrealizowania danego zlecenia, np.:

 • etykiety logistyczne,
 • etykiety promocyjne,
 • opakowania promocyjne jednostkowe (na dany produkt),
 • opakowania promocyjne zbiorcze (na zestaw produktów),
 • opakowania wysyłkowe e-commerce,
 • opakowania wysyłkowe zbiorcze,
 • standy, ekspozytory, displaye, tacki,
 • opakowania foliowe,
 • palety.

Wszystkie te produkty można u nas zamówić. 

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt
Masz pytania?
Ewelina Morka
Ewelina Morka

Project Manager

EMERSON OFFLINE 360

AII IN ONE

Wszechstronne umiejętności, doświadczenie oraz zgrany zespół pozwalają nam oferować usługę All in One, czyli realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów od A do Z – od koncepcji, poprzez projekt, produkcję, co-packing, po dystrybucję. Poznaj różne scenariusze All in One. Zapytaj nas o realizację swojego projektu!

PRZYKŁADOWE SCENARIUSZE

Codziennie z pasją i entuzjazmem projektujemy i produkujemy bardziej lub mniej skomplikowane opakowania promocyjne. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie, którym chętnie się dzielimy.

Wyróżnia nas to, że finalnie dane opakowanie możemy zatowarować – zapakować do niego produkt lub miks produktów wg ustalonej specyfikacji i dostarczyć we wskazane miejsca.

Zazwyczaj w takim scenariuszu biorą udział aż 3 firmy: projektowa, produkcyjna, konfekcyjna. U nas Klienci mają to wszystko z jednej ręki!

Poznaj pełną ofertę packaging >>

Etykietowanie to najczęściej wykonywana przez nas usługa w dziale Packaging. Dzięki temu, że jesteśmy jednym z większych producentów etykiet specjalistycznych w Polsce, trafia do nas również wiele zapytań o dodatkową usługę – naklejania etykiet na produkt. W odpowiedzi na potrzeby rynku powstała i stale się rozwija usługa etykietowania.

Można u nas zamówić:

 • projekt etykiet (w tym dobór surowców i technologii produkcji),
 • produkcję etykiet,
 • etykietowanie produktu,
 • zapakowanie w opakowania zbiorcze,
 • przygotowanie do dystrybucji i dystrybucję.

Na rynku ciężko znaleźć alternatywę dla takiej oferty. 

Poznaj pełną ofertę packaging >>

W tym scenariuszu 360 oznacza m.in.:

 • projekt siatek wykrojnika,
 • projekt graficzny,
 • produkcję standu, ekspozytora itd.
 • zatowarowanie ich,
 • przygotowanie do dystrybucji wg specyfikacji sieci handlowych,
 • dostawę we wskazane miejsca.

Często otrzymujemy od Klientów jedynie zdjęcie, opis produktów i zdjęcie standu, który im się podoba („znalezione w sieci”).

Na końcu Klienci otrzymują swoje produkty wystawione w wyznaczonym terminie w sieciach handlowych na atrakcyjnych i trwałych ekspozytorach.

Poznaj pełną ofertę packaging >>