Skip to content
Emerson Offline 360

Fulfillment
Magazynowanie

Emerson Polska to ponad 30 lat doświadczenia i 100% polskiego kapitału.

To ponad 300 pracowników zatrudnionych w 3 świetnie skomunikowanych lokalizacjach, z których jedna znajduje się na Śląsku, a 2 pozostałe w Piotrkowie Trybunalskim. Lokalizacja w Będzinie (12km od Katowic) dedykowana jest usługom magazynowania kontraktowego, co-packingu i fulfillmentu.

Przewiń w dół
EMERSON OFFLINE 360

Fulfillment / Magazynowanie - Śląsk

W Będzinie (woj. śląskie) oddajemy do Państwa dyspozycji 14 000 miejsc paletowych w nowoczesnym magazynie z pełną obsługą. Oferujemy elastyczność, dyspozycyjność, wszechstronność i terminowość bez konieczności zobowiązań długoterminowych.

Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w usługach co-packingowych i magazynowych, stale poszerzając kompetencje i zakres usług. 

Szczegóły usług:

01

Magazynowanie
kontraktowe

Oferujemy wynajem krótko i długoterminowy oraz zarządzanie operacjami magazynowymi w imieniu Klienta. Zapewniamy pełną obsługę oraz elastyczność w kwestii zapotrzebowania na powierzchnie magazynowe, bez konieczności zobowiązań długoterminowych, inwestycji i codziennego zarządzania.

Lokalizacja naszych magazynów w Będzinie i w Piotrkowie Trybunalskim, przy głównych trasach wylotowych w każdą stronę Europy oraz duża elastyczność i tempo działania sprawiają, że często bierzemy udział w dużych projektach i chętnie dzielimy się tym doświadczeniem z naszymi Klientami.  

02


Fulfillment

Usługi fulfillment kierujemy do małych i średnich sklepów internetowych, które przez dynamiczny rozwój stanęły przed problemami związanymi z brakiem powierzchni magazynowej i personelu do obsługi spływających zamówień. 

Oferujemy pełną obsługę procesów magazynowych realizowanych według uzgodnionych schematów. Wspieramy również naszych klientów w produkcji materiałów operacyjnych, logistycznych i marketingowych. Jesteśmy liderem w zakresie marketingu dla e-commerce.

03

Co-packing
i konfekcja

Oferujemy usługi związane z konfekcją, wśród nich: kompletowanie, miksowanie, etykietowanie, insertowanie czy kompletację standów.

Obsługujemy firmy z branży farmaceutycznej, odzieżowej, kosmetycznej czy spożywczej, ale nie tylko. Na świadczone przez nas usługi składa się szereg specjalistycznych działań. Za każdym razem dopasowujemy się do specyfiki branży w której działa nasz Klient.

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt
Masz pytania?
Ewelina Morka
Ewelina Morka

Project Manager

EMERSON OFFLINE 360

AII IN ONE

Wszechstronne umiejętności, doświadczenie oraz zgrany zespół pozwalają nam oferować usługę All in One, czyli realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów od A do Z – od koncepcji, poprzez projekt, produkcję, co-packing, po dystrybucję. Poznaj różne scenariusze All in One. Zapytaj nas o realizację swojego projektu!

PRZYKŁADOWE SCENARIUSZE

Codziennie z pasją i entuzjazmem projektujemy i produkujemy bardziej lub mniej skomplikowane opakowania promocyjne. Mamy w tym zakresie duże doświadczenie, którym chętnie się dzielimy.

Wyróżnia nas to, że finalnie dane opakowanie możemy zatowarować – zapakować do niego produkt lub miks produktów wg ustalonej specyfikacji i dostarczyć we wskazane miejsca.

Zazwyczaj w takim scenariuszu biorą udział aż 3 firmy: projektowa, produkcyjna, konfekcyjna. U nas Klienci mają to wszystko z jednej ręki!

Poznaj pełną ofertę packaging >>

Etykietowanie to najczęściej wykonywana przez nas usługa w dziale Packaging. Dzięki temu, że jesteśmy jednym z większych producentów etykiet specjalistycznych w Polsce, trafia do nas również wiele zapytań o dodatkową usługę – naklejania etykiet na produkt. W odpowiedzi na potrzeby rynku powstała i stale się rozwija usługa etykietowania.

Można u nas zamówić:

 • projekt etykiet (w tym dobór surowców i technologii produkcji),
 • produkcję etykiet,
 • etykietowanie produktu,
 • zapakowanie w opakowania zbiorcze,
 • przygotowanie do dystrybucji i dystrybucję.

Na rynku ciężko znaleźć alternatywę dla takiej oferty. 

Poznaj pełną ofertę packaging >>

W tym scenariuszu 360 oznacza m.in.:

 • projekt siatek wykrojnika,
 • projekt graficzny,
 • produkcję standu, ekspozytora itd.
 • zatowarowanie ich,
 • przygotowanie do dystrybucji wg specyfikacji sieci handlowych,
 • dostawę we wskazane miejsca.

Często otrzymujemy od Klientów jedynie zdjęcie, opis produktów i zdjęcie standu, który im się podoba („znalezione w sieci”).

Na końcu Klienci otrzymują swoje produkty wystawione w wyznaczonym terminie w sieciach handlowych na atrakcyjnych i trwałych ekspozytorach.

Poznaj pełną ofertę packaging >>