Skip to content

Pakowanie metodą flow pack

Rozwijamy się dla Was!
Pakowanie metodą flow pack

Rozwijamy się dla Was — od teraz realizujemy usługi foliowania/pakowania na maszynie poziomej typu FlowPack AHP-450-3S, która służy do pakowania/foliowania przedmiotów stałych i regularnych.

 

Pakowanie metodą flow pack - Bez kategorii - Emerson

 

Dzięki temu w sposób automatyczny możemy pakować takie elementy, jak: maseczki, sztućce, saszetki, zabawki, gadżety, karty kolekcjonerskie, kupony konkursowe, luźne przedmioty umieszczone na tacce lub w pudełku, długopisy, notesy itd. Do pakowania stosujemy różne folie i laminaty zgrzewalne, zadrukowane i transparentne. Zgodnie z najnowszymi trendami na rynku opakowań, używamy również folii biodegradowalnych, kompostowalnych ze skrobi kukurydzianej. Oprócz usługi pakowania oczywiście projektujemy opakowania i produkujemy folię na indywidualne zamówienia Klientów.

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Emerson na targach w Chinach i Hong Kongu

Przełom kwietnia i maja to dla nas okres podróżowania po targach w Chinach i Hong Kongu w poszukiwaniu nowych produktów – inspiracji dla nas i naszych Klientów.
CZYTAJ WIĘCEJ
Tablica fundraisingowa

Tablica do zbiórek – innowacyjna skarbonka dla organizacji non-profit

Odkryjcie innowacyjne podejście do zbiórek publicznych, które łączy prostotę tradycyjnej skarbonki z nowoczesnym designem i personalizacją. Nasza tablica do zbiórek to więcej niż tylko narzędzie do gromadzenia środków.
CZYTAJ WIĘCEJ

Filia Emerson w stolicy Niemiec

Emerson z dumą ogłasza otwarcie nowej filii w Berlinie – Emerson Germany GmbH! To przypieczętowanie naszej obecności na rynku niemieckim.
CZYTAJ WIĘCEJ