Skip to content

Papier ksero biały – Rodzina Królewska

Papier ksero biały A4

Idealny do wszechstronnego zastosowania wszędzie tam, gdzie go potrzebujesz – w zajętym pracą środowisku biurowym, czy zaciszu własnego domu. Papier, z charakterystycznym tygrysem na opakowaniu, oferuje bezproblemową pracę w nowoczesnych urządzeniach biurowych, drukarkach i kserokopiarkach. Przeznaczony jest do kolorowego druku laserowego, wydruków czarno-białych, kopiowania, pisania, a nawet rysowania. Skorzystaj z niego za każdym razem, gdy potrzebujesz wydrukować dowolną prezentację, wykresy, kolorową grafikę, korespondencję biznesową i bezpośrednią, wszelkie biuletyny, jak również raporty sprzedaży i czarno-białe teksty.

Papier zapewni wydrukom zdjęć i materiałów informacyjnych optymalną jakość, a także właściwy, wyraźny kontrast.

Papier ksero biały EKO

Wysokiej jakości, uniwersalny papier przeznaczony do użytku w drukarkach laserowych, atramentowych, kopiarkach i urządzeniach typu faks. Jest to produkt ekologiczny, wykonany w 100% z papieru z recyklingu. Ma naturalny, beżowy, przyjazny dla oka odcień.

Papier ksero SUPER WHITE

Zapewnia szybką i bezawaryjną pracę drukarek i kopiarek. Idealny do codziennego użytku zarówno przy korespondencji wewnętrznej, do druku tekstów, tabel, kolorowych wykresów jak i do użytku domowego. Wysoka białość papieru.

Facebook
Twitter
LinkedIn