Skip to content
Emerson Offline 360

Jeden z największych producentów druków w Europie

Od 30 lat Emerson jest liderem w dziedzinie innowacyjnych
produktów i usług dla biznesu.

Przewiń w dół
FIRMA EMERSON

Korzystamy
z 30 letniego doświadczenia.

Z naszymi Klientami dzielimy się wyjątkową wiedzą, technologią i zaangażowaniem.

Funkcjonujemy na rynku od 1992 r. Dzięki dynamicznemu rozwojowi od lat jesteśmy jednym z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.

Nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie oraz wielofunkcyjny park maszynowy. Dzięki temu stale poszerzamy zakres oferowanych produktów i usług. To, co nas wyróżnia, to innowacyjność rozwiązań i bogate portfolio produktowe. Umiejętnie łączymy różnorodne techniki druku, składu i uszlachetniania. Wykorzystujemy niestandardowe formaty i surowce, aby sprostać najbardziej wyrafinowanym potrzebom naszych Klientów. Ponadto oferujemy szerokie portfolio asortymentowe dla branży biuroserwisowej.

Ofertę Emerson uzupełniają dostarczane przez nas usługi w zakresie co-packingu, projektowania, tworzenia koncepcji i wielu innych rozwiązań operacyjnych dedykowanych dla biznesu.

Poznaj Emerson

Historia naszej firmy

Funkcjonujemy na rynku od 1992 r. Dzięki dynamicznemu rozwojowi jesteśmy od lat jednym z największych w Europie.

EMERSON 360

Przetwarzamy rocznie

0
tys. ton papieru
0
mln arkuszy etykiet A4
0
mln arkuszy A4
0
mln zdrapek

Międzynarodowa marka

Produkujemy na kilkadziesiąt rynków zagranicznych z Europy i całego świata.

Nieustannie inwestujemy w innowacyjne technologie oraz wielofunkcyjny park maszynowy. Dzięki temu stale poszerzamy zakres oferowanych przez nas produktów i usług.

Poznaj Emerson
Poznaj Emerson
FIRMA EMERSON

Dlaczego
offline 360?

Offline rozumiemy jako produkcję wszelkiego rodzaju materiałów promocyjnych i eksploatacyjnych niezbędnych do realizacji przedsięwzięć biznesowych. Natomiast 360 oznacza kompleksową ofertę w zakresie materiałów drukowanych stworzoną w celu zaspokojenia potrzeb każdej firmy. Kontaktując się z firmą Emerson Polska, możesz liczyć na obsługę we wszystkich wymienionych obszarach.

Aby ułatwić Państwu poznanie i odnalezienie właściwego produktu, stworzyliśmy wyspecjalizowane działy, w których w prosty sposób skategoryzowaliśmy naszą ofertę. Można z nich korzystać w różnych konfiguracjach:

 • wybiórczo – zamawiając np. tylko druki specjalistyczne,
 • kompleksowo – tj. począwszy od opracowania strategii i produktu, poprzez produkcję wszystkich niezbędnych elementów, po przygotowanie dystrybucji i finalnej wysyłki.
FIRMA EMERSON

Nasze możliwości

Różnorodność produktów Emerson jest możliwa dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu. Inwestycja w zasoby ludzkie i w nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwala nam być liderem w produkcji materiałów drukowanych. Systematycznie rozszerzamy możliwości technologiczne oraz optymalizujemy procesy produkcyjne.

W skład naszego parku maszynowego wchodzą:

 • Maszyny drukujące – w technologii offset UV i flexo UV
  (do 10 kolorów w 1 przebiegu)
 • Kolatory
 • Maszyny do produkcji etykiet – także z drukiem
 • Maszyny do produkcji formularzy z etykietami i kartami
  zintegrowanymi oraz z klejem typu pressure sealer
 • Krajarki, gilotyny, foliarki, etykieciarki

Certyfikacja

Wszystkie nasze działy produkcyjne posiadają niezbędne certyfikacje, które gwarantują jakość, zgodność ze środowiskiem i wszelkimi normami.
Więcej na temat certyfikatów.

ISO 9001:2015
ISO 14001:2015
ISO IEC 27001:2017
Poznaj Emerson
Sedex memeber
Do pobrania
EMERSON OFFLINE 360

4 GŁÓWNE FILARY OFERTY

EMERSON OFFLINE 360

SPRAWDŹ
CO O NAS MÓWIĄ