Skip to content

Fulfillment.360

dla e-commerce

Rozwijaj e-commerce z Emersonem. Zyskaj czas i energię na rozwój swojego biznesu.

Do kogo skierowane są nasze usługi?

Usługi Fulfillment 360 kierujemy do małych i średnich sklepów internetowych, które przez dynamiczny rozwój stanęły przed problemami związanymi z brakiem powierzchni magazynowej i personelu do obsługi spływających zamówień. Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla firm, które poszukują:
Usługi fulfillment 360 dla e-commerce - Emerson
Usługi fulfillment 360 dla e-commerce - Emerson
Usługi fulfillment 360 dla e-commerce - Emerson

Fulfillment dla e-commerce

Przykładowy proces

Przyjęcie towaru

Magazynowanie

Pakowanie

Wysyłka

Obsługa zwrotów

Usługi fulfillment 360 dla e-commerce - Emerson

Marketing 360

Kiedy rozważyć usługę fulfillment?

Usługi fulfillment 360 dla e-commerce - Emerson
Usługi fulfillment 360 dla e-commerce - Emerson
Usługi fulfillment 360 dla e-commerce - Emerson

Co zyskujesz?

Wsparcie techniczne IT

Full serwis w zakresie integracji Waszych platform sprzedażowych z naszymi magazynami

Wykwalifikowany personel do pakowania

Zaoszczędzisz czas i pieniądze na uciążliwych rekrutacjach oraz szkoleniach i pozbędziesz się odpowiedzialności wynikającej z zatrudniania własnych pracowników.

Akcesoria do pakowania, adresowania i dystrybucji

Nie zaprzątaj sobie tym głowy! Załatwimy to za Ciebie. Co więcej, będziesz mógł liczyć na nasze kreatywne podejście do tematu.

Kreacja graficzna i marketing offline dla e-commerce

Doświadczony zespół grafików i copywriterów przygotuje twoją ulotkę, katalog, zdrapkę, vouchery, zaproszenia etc. Każdy materiał możemy również dla Ciebie wyprodukować.

Wsparcie sprzedaży offline

Zaopatrzymy Cię w opakowania do sprzedaży w sieciach handlowych – ekspozytory, standy, displaye i inne materiały POS czy gadżety.

Potrzebujesz bardziej
dopasowanej oferty?

Skontaktuj się z nami. Dopasujemy ofertę do Twoich wymagań i ją wycenimy.

Opinie naszych Klientów

Bardzo dbamy o to, aby naszym klientom zapewnić najwyższy standard usług i jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie, które otrzymujemy.

Andrej Baran
Andrej Baran
2023-11-12
Подобається. Швидко розвантажили.
Marcin Hanebauer
Marcin Hanebauer
2023-08-04
Załadunek expres Pomocni i mili pracownicy. Wszystko na plus 👌👍💪
Michal Marchewka
Michal Marchewka
2023-04-21
Ok
fryzjerrr
fryzjerrr
2023-03-21
Rozładunek bardzo szybki, można pauzować na terenie firmy, spoko ekipa na magazynie, miła ochrona. Polecam

Oszacuj koszty usługi fulfillment 360

Zamieszczamy prosty kalkulator, który umożliwi Państwu oszacowanie kosztów naszych usług. Szczegółowa kalkulacja następuje po zebraniu wszystkich danych w dalszym procesie.

Ekologia w e-commerce

Zmniejsz ślad ekologiczny, sprzedawaj świadomie.

Podążaj za ekologicznymi trendami. Zobacz, co możesz zrobić, aby zastosować proekologiczne rozwiązania w swoim biznesie e-commerce.

Pokazujemy proste patenty, które wpłyną nie tylko na postrzeganie twojej firmy przez klientów, ale przede wszystkim na naszą planetę.

Marketing offline

Rozwijaj swój biznes e-commerce z nami. Możemy wesprzeć twoje działania również w poniższym zakresie.

Usługi fulfillment 360 dla e-commerce - Emerson

Najczęściej zadawane pytania

To kwestia indywidualna w zależności od wielkości sklepu, obrotu, ilości zamówień, liczby pracowników. Na pewno warto taką usługę rozważyć, jeśli ilość zamówień wzrosła i nie jest możliwa do obsłużenia własnymi siłami. Usługa jest skierowana do małych i średnich sklepów e-commerce, które stanęły przed dylematem czy zwiększyć zatrudnienie, czy przekazać usługę profesjonalnej firmie.   

Pod tym pojęciem kryją się szeroko pojęte procesy logistyczne: od przyjęcia towaru, magazynowania, przyjmowania i pakowania zamówień według indywidualnych wytycznych, po wysyłki, rejestrowanie i obsługę zwrotów.  Zakres usług jest elastyczny i ustalany indywidualnie. 

Oczywiście nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ale dokonaliśmy szczegółowej analizy porównawczej kosztów prowadzenia własnego magazynu i obsługi wysyłek z kosztami zlecenia całej obsługi firmie zewnętrznej, takiej jak nasza. Okazało się, że koszty są nawet trzy razy niższe, na korzyść outsourcingu. 

Oczywiście, możemy pakować według indywidualnych wytycznych klienta. Mamy bogate doświadczenie w branży związanej z opakowaniami i chętnie doradzimy ciekawe i kreatywne rozwiązania. Wszystko możemy również wyprodukować. Mamy w swojej ofercie opakowania kartonowe, etykiety, wypełnienia i kreatywny zespół gotowy przedstawić ciekawe rozwiązania w tym zakresie, ale nie tylko. 

Płacą Państwo tylko za miejsce paletowe, które w danym miesiącu wykorzystują. Opłata naliczana jest w stawkach dobowych.

Nasz magazyn zlokalizowany jest w Będzinie – w aglomeracji śląskiej – i jest świetnie skomunikowany z trasami DK86 i DK94 oraz S1. 

Tak, zostanie przydzielony Państwu indywidualny opiekun w celu ułatwienia komunikacji.

Tak, istnieje możliwość wykonania takiej usługi zarówno przy przyjęciu towaru, jak i w trakcie magazynowania – na Państwa życzenie.  

Tak. Możemy dla Państwa przygotować dowolny materiał reklamowy – zaprojektować go i wydrukować. W naszym zespole posiadamy doświadczonych grafików oraz marketingowy zespół odpowiedzialny za koncepcję i kreatywne pomysły. Zapraszamy do współpracy.