Skip to content
Emerson Offline 360

Agencja BTL

Emerson Polska to ponad 30 lat doświadczenia i 100% polskiego kapitału.

To doświadczony zespół ludzi, który zrealizuje Państwa działania marketingowe na każdym etapie życia produktu lub usługi. Wymyślamy i projektujemy, wykorzystując potencjał sztucznej inteligencji. Produkujemy i dystrybuujemy elementy wsparcia sprzedaży poczynając od drobnych gadżetów, kończąc na dużych kampaniach marketingowych w sieciach handlowych.

Przewiń w dół
EMERSON OFFLINE 360

Agencja BTL

Dział tworzy wykwalifikowana i doświadczona kadra grafików, copywriterów i managerów, którzy na co dzień wymyślają, projektują i produkują elementy wsparcia sprzedaży dla naszych Klientów.

Każdy produkt wymaga wsparcia sprzedaży w zależności od etapu życia produktu, sytuacji rynkowej oraz poziomu konkurencji. Nasz zespół jest w stanie dopasować i wdrożyć działania, które znacząco przełożą się na sprzedaż. Czasem może chodzić o drobny kreatywny gadżet, a czasami złożoną, wielokanałową i wieloetapową kampanię marketingową.

Nasze propozycje są zawsze skrojone na miarę – spersonalizowane. Można również skorzystać z bogatej biblioteki gotowych realizacji i dopasować je do własnych potrzeb.

01

Gadżety i materiały promocyjne

Wsparcie sprzedaży gadżetem to bardzo dobry pomysł. Nawet drobny gadżet potrafi jednak przysporzyć nie lada problemów – zarówno w fazie wyboru, jak i realizacji. Na rynku jest bardzo wiele firm, które dostarczają gadżety. Nas wyróżnia to, że je projektujemy i produkujemy we własnym zakresie. Naszą specjalizacją jest kids marketing i na tym polu posiadamy największe doświadczenie.  Stawiamy na kreatywność. Projektujemy gadżety z papieru, z plexi, drewna i metalu.

U nas zamówisz: kreatywne ulotki typu pop-up, ulotki obrotowe, kolorowanki 3D, kalendarze adwentowe, kalendarze książkowe i ścienne oraz inne kreatywne kreacje z papieru. Podejmujemy się również realizacji z innych materiałów, ale za każdym razem naszą ofertę wyróżnia oryginalność i personalizacja produktu, uwzględniająca oczekiwania naszych Klientów.

02

Materiały POS

Dla naszych Klientów projektujemy i produkujemy standy, dzięki którym ich produkty są w atrakcyjnych sposób wyeksponowane i przede wszystkim widoczne. Aby to osiągnąć czasami wystarczy prosty stand postawiony w alejce między półkami sklepowymi. Czasem musi to być rozbudowana wyspa, wzbogacona dodatkowymi narzędziami do pobudzania różnych zmysłów mijających ją osób. Cokolwiek miałoby to być, jesteśmy zainteresowani zaprojektowaniem tego i produkcją. Sprawdź naszą wszechstronność!

W naszej ofercie znajdą Państwo: standy monolityczne i modułowe z nadrukiem i bez, ekspozytory naladowe, displaye i wiele innych.

Sprawnie i trafnie dobierzemy konstrukcję i surowce do produktów lekkich lub ciężkich, gabarytowych lub filigranowych, tanich i wartościowych. Oferujemy atrakcyjny design, sprawdzone konstrukcje, wysoką jakość surowców i profesjonalną obsługę od zapytania, po gotowy produkt. Oferujemy również konfekcję i zatowarowanie standów.

03

Opakowania promocyjne i produktowe

Opakowania to temat bez końca. Co chwila powstaje coś, co trzeba zapakować. Pytanie tylko – jak i w co?

Najczęściej chcemy mieć opakowanie:

  • z bogatymi uszlachetnieniami, ale tanie w produkcji,
  • o skomplikowanej i wymagającej konstrukcji, ale na wczoraj,
  • ekologiczne, ale w standardowych cenach.

Projektowanie i produkcja opakowań to sztuka kompromisów, skutków których finalny Klient nie powinien odczuć. To bardzo trudne zadanie, ale my wiemy jak to zrobić i połączyć te wykluczające się oczekiwania.

U nas zamówisz: opakowania na produkt, opakowania promocyjne, welcome packi, gift packi, media packi (w tym również te do unboxingu).

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt
MASZ PYTANIA?
EMERSON OFFLINE 360

AII IN ONE

Wszechstronne umiejętności, doświadczenie oraz zgrany zespół pozwalają nam oferować usługę All in One, czyli realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów od A do Z – od koncepcji, poprzez projekt, produkcję, co-packing, po dystrybucję. Poznaj różne scenariusze All in One. Zapytaj nas o realizację swojego projektu!

PRZYKŁADOWE SCENARIUSZE
Back to school - promocja w sieciach handlowych

Powrót dzieci z wakacji do szkoły to już tak popularne wydarzenie w kalendarzu promocji, że aktualnie mało która firma nie wykorzystuje go bezpośrednio lub pośrednio, aby zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług.

Specjalizujemy się w kids marketingu, więc sprawdzonych w akcji pomysłów nam nie brakuje. Wystarczy skorzystać z biblioteki gotowych projektów lub zlecić nam stworzenie nowego. W tym scenariuszu możesz od nas oczekiwać pomysłu, odtworzenia go w formie projektu, produkcji i dystrybucji wg dyspozycji.

Więcej na temat podobnych projektów >>

Jeszcze parę lat temu z tej formy wsparcia sprzedaży korzystali tylko najwięksi. Dzisiaj nawet najmniejszy sklep próbuje nawiązać współpracę z influencerami, którzy swoimi działaniami w sieci pasują do danego rynku, produktu. Nieodzownym atrybutem takiej komunikacji jest Welcome Pack.

Mamy na koncie kilka spektakularnych sukcesów w tego typu projektach. Chętnie podejmiemy się kolejnego w zakresie od A do Z.

Dowiedz się więcej >>

Naszym flagowym produktem na koniec roku są paczki świąteczne i kalendarze adwentowe, zresztą zwykłe kalendarze również. Jeżeli chodzi o adwentowe to wyspecjalizowaliśmy się w takich, w których, zamiast klasycznych czekoladek w kształcie gwiazdki lub mikołaja, pakujemy produkty Klienta – kosmetyki, suplementy diety, próbki produktów spożywczych lub inne.

Zadanie tylko na pozór wydaje się łatwe. Żeby się udało, wręcz koniecznym jest złożenie całego projektu w jednym miejscu. Możemy zaprojektować taki kalendarz, wyprodukować go i zapakować produkty Klienta do kalendarza wg ustalonej kolejności. Dodatkowo dostarczyć do wybranych adresatów lub punktów sprzedaży.

Dowiedz się więcej >>