Skip to content
Emerson Offline 360

Wsparcie sprzedaży

Wymyślamy, projektujemy i produkujemy elementy wsparcia sprzedaży dla naszych Klientów.

Przewiń w dół
EMERSON OFFLINE 360

Wsparcie sprzedaży

To dział zbudowany z wykwalifikowanej i doświadczonej kadry grafików, copywriterów i managerów, którzy na co dzień wymyślają, projektują i produkują elementy wsparcia sprzedaży dla naszych Klientów. Generalnie każdy produkt wymaga wsparcia sprzedaży. W zależności od etapu życia produktu, sytuacji rynkowej oraz poziomu konkurencji nasz zespół jest w stanie dopasować i wdrożyć każde, mniejsze lub większe działania, które znacząco przekładają się na sprzedaż. Niekiedy jest to drobny gadżet dokładany do produktu, a czasami złożona, wielokanałowa i wieloetapowa kampania marketingowa.

Nasze propozycje są zawsze skrojone na miarę – spersonalizowane. Można również skorzystać z bogatej biblioteki realizacji i dopasować je do własnych potrzeb. Naszą specjalizacją jest kids marketing i na tym polu posiadamy największe doświadczenie. Jednak nie stronimy również od wspierania marek dla dorosłych – tytoniowych, alkoholowych i innych.

01

Gadżety i materiały promocyjne

Wsparcie sprzedaży gadżetem to bardzo dobry pomysł. Potrafi jednak przysporzyć nie lada problemów. Zarówno w fazie wyboru, jak i realizacji. Na rynku jest bardzo wiele firm, które dostarczają gadżety. Jednak nas wyróżnia to, że je projektujemy i produkujemy we własnym zakresie. Najczęściej z papieru, więc nasze produkty są:

  • relatywnie tanie,
  • szybkie w realizacji, nawet na bardzo dużą skalę,
  • a ponadto ekologiczne.

Podejmujemy się również realizacji z innych materiałów (sztucznych), ale za każdym razem naszą ofertę wyróżniają oryginalność i wysoki stopień kastomizacji, niepowtarzalności.

Podobne przesłanki towarzyszą nam podczas projektowania materiałów promocyjnych – muszą być wyjątkowe! 

02

Materiały POS

Po pierwsze i ostatnie – trzeba być widocznym. W przeciwnym razie Klient nas przeoczy. Nie pomoże nawet bardzo dobra jakość produktu.

Aby to osiągnąć, czasami wystarczy zwykły stand postawiony w korytarzu, między półkami sklepowymi. Niekiedy musi to być rozbudowana „wyspa” nafaszerowana narzędziami do pobudzania różnych zmysłów przechodzących osób.

Cokolwiek miałoby to być, jesteśmy zainteresowani zaprojektowaniem tego i produkcją. Sprawdź naszą wszechstronność!

03

Opakowania promocyjne i produktowe

Opakowania na produkty to temat bez końca. Co chwila powstaje coś, co trzeba zapakować. Pytanie tylko: jak i w co?

Najczęściej chcemy mieć opakowanie:

  • „na bogato”, ale o niskim koszcie,
  • z wieloma uszlachetnieniami, ale na wczoraj,
  • eko, ale w standardowych cenach.

Jednym zdaniem – projektowanie i produkcja opakowań to sztuka kompromisów, ale finalnie, końcowy Klient ma tego nie zauważyć i w dodatku docenić zakupem.

Bardzo trudne zadanie, ale lubimy to i chętnie się go podejmujemy. 

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt
MASZ PYTANIA?
Marcin Góral
Marcin Góral

Opiekun Kluczowych Klientów

EMERSON OFFLINE 360

AII IN ONE

Wszechstronne umiejętności, doświadczenie oraz zgrany zespół pozwalają nam oferować usługę All in One, czyli realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów od A do Z – od koncepcji, poprzez projekt, produkcję, co-packing, po dystrybucję. Poznaj różne scenariusze All in One. Zapytaj nas o realizację swojego projektu!

PRZYKŁADOWE SCENARIUSZE

Powrót dzieci z wakacji do szkoły to już tak popularne wydarzenie w kalendarzu promocji, że aktualnie mało która firma nie wykorzystuje go bezpośrednio lub pośrednio, aby zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług.

Specjalizujemy się w kids marketingu, więc sprawdzonych w akcji pomysłów nam nie brakuje. Wystarczy skorzystać z biblioteki gotowych projektów lub zlecić nam stworzenie nowego. W tym scenariuszu możesz od nas oczekiwać pomysłu, odtworzenia go w formie projektu, produkcji i dystrybucji wg dyspozycji. 

Więcej na temat podobnych projektów >>