Skip to content
Emerson Offline 360

Wszystko do biura

Specjalizujemy się w produktach standardowych dla branży biuroserwisowej oraz w dedykowanych rozwiązaniach premium wymagających indywidualnego podejścia i kreatywności.

Przewiń w dół
EMERSON OFFLINE 360

Wszystko do biura

Emerson to jeden z największych dostawców branży biuroserwisowej w Polsce. Jesteśmy producentem wysokiej jakości materiałów papierniczych, takich jak składanka komputerowa, papier do ploterów, rolki kasowe i bankomatowe, etykiety, druki akcydensowe. Portfolio produktów to również papier ksero, profesjonalna chemia czyszcząca Nexxt, materiały higieniczne, spożywcze i opakowaniowe.

Poza produktami występującymi w standardowej ofercie dostarczamy rozwiązania dedykowane potrzebom konkretnego biznesu. Przygotowujemy produkty szyte na miarę, które pozwalają Klientam wyróżnić się na rynku. Wśród produktów indywidualnych oferujemy między innymi:  

01

Materiały papiernicze

Od początku działalności jesteśmy znani z produkcji wysokiej jakości materiałów poligraficznych niezbędnych do funkcjonowania każdego biura.

Nasze flagowe produkty, które znajdziesz w większości biur to:

 • papier do ksero,
 • rolki do kas i terminali,
 • składanka komputerowa,
 • etykiety,
 • druki akcydensowe,
 • rolki do ploterów,
 • wiele innych artykułów biurowych.
02

Produkty zewnętrzne

Dzięki niespotykanej na skalę kraju sieci dystrybucji, którą budowaliśmy na przestrzeni ostatnich 30 lat, dysponujemy bardzo dużym potencjałem sprzedażowym. Zgłaszają się do nas firmy, które za naszym pośrednictwem docierają do biur w całym kraju.

Dlatego w naszym katalogu znajdują się takie produkty, jak:

 • artykuły spożywcze – kawy, herbaty, napoje, słodycze,
 • chemia gospodarcza,
 • środki czystości,
 • wiele innych artykułów użytkowych.
03

Produkty dla sieci handlowych

Jakość i popularność naszych artykułów sprawiły, że zainteresowały się nimi również sieci handlowe. Obecnie bez większego trudu sprzedają je pod własnymi lub naszymi markami. Do najpopularniejszych należą:

 • papier do ksero/drukarek A4 i A5,
 • etykiety samoprzylepne,
 • druki akcydensowe,
 • bloczki notatkowe, 
 • środki dezynfekcyjne i czystości.

Na żądanie możemy stworzyć i dostarczyć produkt dedykowany danej sieci. 

Zapraszamy do współpracy.

kontakt
MASZ PYTANIA?
Barbara Papiernik

Kierownik Działu Sprzedaży Produktów Standardowych

+48 44 649 06 37 / +48 604 244 164

EMERSON OFFLINE 360

AII IN ONE

Wszechstronne umiejętności, doświadczenie oraz zgrany zespół pozwalają nam oferować usługę All in one, czyli realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów od A do Z – od koncepcji, poprzez projekt, produkcję, co-packing, po dystrybucję. Poznaj różne scenariusze All in One. Zapytaj nas o realizację swojego projektu!

PRZYKŁADOWE SCENARIUSZE

Dzięki kontaktom handlowym z partnerami z całego świata dostarczamy rękawiczki, maseczki, żele antybakteryjne bardzo dobrej jakości, w korzystnej cenie i na czas. Nasze Studio Graficzne opracuje atrakcyjne opakowanie, a nasz dział Packagingu wyprodukuje i zapakuje produkty. Zestawy dostarczymy we wskazane miejsce, w ustalony sposób i w umówionym czasie.

Więcej na temat zestawów COVID >>

Trend eko jest coraz bardziej widoczny na rynku, a my chętnie uczestniczymy w tego typu projektach. Gdy zgłasza się Klient, który chce wyprodukować pod własną marką ekologiczny papier do ksero i drukarek, dzielimy się naszym doświadczeniem i umiejętnościami w tym zakresie. Dostarczamy produkt najwyższej jakości i w atrakcyjnym opakowaniu. Sprzedaż możemy wspomóc, projektując i produkując skuteczne i sprawdzone na rynku materiały POS – standy, ekspozytory i wiele innych.

Więcej na temat papieru EKO >>

My i nasza konkurencja. Wyróżnia nas to, że dysponujemy tylko i wyłącznie bardzo dobrej jakości produktami, działamy sprawnie i szybko zarówno centralnie, jak i lokalnie – wśród naszych dystrybutorów. Wszystko to można mieć pod własnym brandem, jeżeli rachunek ekonomiczny na to pozwoli. Możemy doradzić również i w tej kwestii.

Więcej o produktach dla Twojej firmy >>