Skip to content

Grupa Emerson na RemaDays

Za nami intensywne dni targów RemaDays Warsaw 2026 w PTAK Warsaw Expo. To jedno z największych wydarzeń branży reklamy, druku i komunikacji wizualnej w Europie, na którym nie mogło zabraknąć Grupy Emerson. 

Przez trzy dni przedstawiciele Emerson Polska,  EDC oraz Speedmail prezentowali praktyczne rozwiązania z obszaru druku, direct marketingu, personalizacji i produkcji.

Na naszym stoisku można było zobaczyć m.in.:

  • interaktywne formy komunikacji offline w postaci gry XXL,

  • kreatywne opakowania na słodycze z funkcją kolorowanki,

  • przykłady niestandardowych działań wspierających sprzedaż i fundraising, jak np. tablica fundraisingowa.

Drugiego dnia targów na scenie pojawił się nasz CEO Maciej Frukacz, który opowiedział o tym, jak w praktyce działają niestandardowe formy direct marketingu i dlaczego formy komunikacji offline wygrywają z internetowym szumem.

Dziękujemy wszystkim za spotkania, rozmowy i inspiracje. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach branżowych!

Udostępnij wpis

Facebook
Twitter
LinkedIn

Uzyskaliśmy certyfikat ISO 45001

Emerson Polska uzyskał certyfikat ISO 45001, potwierdzający wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.
CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie wyrzucić paragon? Sprawdź, zanim trafi do kosza

Gdzie wyrzucić paragon? To jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczących segregacji odpadów. Sprawdź, dlaczego paragony nie powinny trafiać do papieru i jak prawidłowo je utylizować.
CZYTAJ WIĘCEJ

Miliony formularzy PIT za 2025 rok

Formularze PIT to dokumenty, z których co roku korzystają miliony podatników w całej Polsce. Ich produkcja w dużych nakładach wymaga nie tylko zgodności z obowiązującymi wzorami, ale przede wszystkim precyzji,
CZYTAJ WIĘCEJ